VABILO – na čezmejno VIRIDI konferenco »Krožno gospodarstvo v praksi: od evropskih ciljev do čezmejnih rešitev«

Iztok KamenskiAktualno

Zavod za gradbeništvo Slovenije v sodelovanju s projektnimi partnerji projekta VIRIDI vljudno vabi na zaključno čezmejno konferenco, ki povezuje Slovenijo in Avstrijo v skupnem cilju pospeševanja prehoda v krožno gospodarstvo ter spodbuja sodelovanje med gospodarstvom, raziskovalnimi organizacijami in javnim sektorjem.

Skozi zanimiva strokovna predavanja, predstavitve dobrih praks in okroglo mizo bomo osvetlili aktualne izzive ter priložnosti krožnega gospodarstva – od učinkovite rabe virov in uporabe sekundarnih materialov do razvoja inovativnih krožnih poslovnih modelov in čezmejnega sodelovanja.

Dogodek bo ponudil vpogled v konkretne rešitve, ki krožno gospodarstvo premikajo iz strategij v prakso, hkrati pa predstavlja priložnost za izmenjavo znanja, povezovanje in vzpostavljanje novih partnerstev za trajnostno prihodnost.

Zakaj se udeležiti?

  • Vpogled v aktualne trende in uspešne čezmejne krožne prakse.
  • Neposreden dialog med gospodarstvom in drugimi deležniki.
  • Mreženje ter priložnosti za nova projektna in poslovna sodelovanja.

Več o dogodku in prijava.